Galeria zdjęć

BUDYNEK I OGRÓD

Dom to czteropiętrowy budynek, przystosowany dla osób niepełnosprawnych, pozbawiony barier architektonicznych, wyposażony m.in. w windę i podjazdy dla niepełnosprawnych. Teren wokół budynku to efekt wieloletniej pracy mieszkańców i pracowników DPS, którzy włożyli dużo serca i pracy aby ogród mógł stanowić miejsce spokojnego wypoczynku.  Jest to miejsce idealne do spacerów, odpoczynku,  spotkań towarzyskich, imprez kulturalno-oświatowych.

View the embedded image gallery online at:
http://dps.bilgo.pl/index.php/galeria-zdj-93#sigFreeIdd459e541fb


 

POKOJE MIESZKALNE

Mieszkańcom oferujemy pokoje jedno, dwu oraz trzyosobowe, wyposażone w system przyzywowy,  łazienkę oraz aneks kuchenny. Mieszkańcy mają wpływ na formę umeblowania oraz rodzaj posiadanego w pokoju sprzętu.

View the embedded image gallery online at:
http://dps.bilgo.pl/index.php/galeria-zdj-93#sigFreeId147c51ffe2


 

ZAJĘCIA TERAPEUTYCZNE

W pracowniach terapii zajęciowej mieszkańcy mają możliwość rozwijania  swoich zdolności i pasji artystycznych. W sali muzykoterapii odbywają się seanse w wygodnych fotelach przy nastrojowej muzyce. Doskonałym miejscem do spotkań jest ogród, gdzie odbywają się różnego rodzaju zajęcia.

View the embedded image gallery online at:
http://dps.bilgo.pl/index.php/galeria-zdj-93#sigFreeIde8effcb78e


 

ZAJĘCIA REHABILITACYJNE

Nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny pozwala fizjoterapeutom na stosowanie szerokiego zakresu zabiegów z kinezyterapii, fizykoterapii i hydroterapii.

View the embedded image gallery online at:
http://dps.bilgo.pl/index.php/galeria-zdj-93#sigFreeIda91f3c59d7


 

KAPLICA

Kaplica pod wezwaniem św. Ojca Pio usytuowana jest w budynku DPS. Mieszkańcy mają możliwość uczestniczyć w codziennych mszach św. oraz w innych nabożeństwach.

View the embedded image gallery online at:
http://dps.bilgo.pl/index.php/galeria-zdj-93#sigFreeIded747cb5c3


 

ŚWIETLICE ORAZ STOŁÓWKA

Na każdym piętrze znajduje się sala telewizyjna, gdzie również odbywają się zajęcia świetlicowe oraz pomieszczenie socjalne. Na parterze budynku mieści się jadalnia, biblioteka oraz Sala Pamięci.

View the embedded image gallery online at:
http://dps.bilgo.pl/index.php/galeria-zdj-93#sigFreeId994aee9c26

© 2016 PIKU s.c.

Please publish modules in offcanvas position.