Galeria zdjęć

BUDYNEK I OGRÓD

Dom to czteropiętrowy budynek, przystosowany dla osób niepełnosprawnych, pozbawiony barier architektonicznych, wyposażony m.in. w windę i podjazdy dla niepełnosprawnych. Teren wokół budynku to efekt wieloletniej pracy mieszkańców i pracowników DPS, którzy włożyli dużo serca i pracy aby ogród mógł stanowić miejsce spokojnego wypoczynku.  Jest to miejsce idealne do spacerów, odpoczynku,  spotkań towarzyskich, imprez kulturalno-oświatowych.


 

POKOJE MIESZKALNE

Mieszkańcom oferujemy pokoje jedno, dwu oraz trzyosobowe, wyposażone w system przyzywowy,  łazienkę oraz aneks kuchenny. Mieszkańcy mają wpływ na formę umeblowania oraz rodzaj posiadanego w pokoju sprzętu.


 

ZAJĘCIA TERAPEUTYCZNE

W pracowniach terapii zajęciowej mieszkańcy mają możliwość rozwijania  swoich zdolności i pasji artystycznych. W sali muzykoterapii odbywają się seanse w wygodnych fotelach przy nastrojowej muzyce. Doskonałym miejscem do spotkań jest ogród, gdzie odbywają się różnego rodzaju zajęcia.


 

ZAJĘCIA REHABILITACYJNE

Nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny pozwala fizjoterapeutom na stosowanie szerokiego zakresu zabiegów z kinezyterapii, fizykoterapii i hydroterapii.


 

KAPLICA

Kaplica pod wezwaniem św. Ojca Pio usytuowana jest w budynku DPS. Mieszkańcy mają możliwość uczestniczyć w codziennych mszach św. oraz w innych nabożeństwach.


 

ŚWIETLICE ORAZ STOŁÓWKA

Na każdym piętrze znajduje się sala telewizyjna, gdzie również odbywają się zajęcia świetlicowe oraz pomieszczenie socjalne. Na parterze budynku mieści się jadalnia, biblioteka oraz Sala Pamięci.

© 2016 PIKU s.c.

Please publish modules in offcanvas position.